Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Viac informácií.Rozumiem
logo Kevar

                   Bc. Rastislav Kevický

Správa reklamných kampaní Google

Akcia 2015: preinvestujte 25€ a obdržíte 75€ na svoje ďalšie reklamy - je to akcia spoločnosti Google a v rámci programu Google Partners môžu na akcii spolupracovať firmy zapojené do programu. Na pripísanie čiastky 75€ musíte spĺňať tieto podmienky: nová firma ktorá ešte v minulosti nečerpala výhody propagačného kódu Google ; účet v čase vkladania kódu nesmie byť starší ako 14 dní ; preinvestovať treba aspoň 25 € - teda, radšej viac ako 25€ (POZOR ! Neziskové organizácie ! Reklamy AdWords je teraz možné pre Neziskové organizácie získať zadarmo v programe Google Ad Grants)

Remarketing - obrázok zo systému GoogleRemarketing:

Jedná sa o zobrazovanie vašich reklám na iných web stránkach v priestore určenom pre reklamy Google, prednostne takým návštevníkom, ktorí predtým navštívili vašu web stránku.

Nastavenie je v základnom poplatku, implementácia kódu si však vyžaduje spoluprácu tvorcu vašej web stránky.
 

Prečo si objednať na správu Google kampaní externú firmu ? Aspoň dva príklady:
1./ ak vložíte kľúčové slová pre určitú reklamu len tak, bez preštudovania návodov Google a napríklad bez rozlišovania zhody, reklama sa síce bude zobrazovať ale množstvo kliknutí bude zbytočných a reklama bude neefektívna a drahá..
2./ ak neprispôsobíte relevantnosť a nenastavíte skóre kvality, budete platiť za kliknutia vysoké čiastky

- pri nastavení externou firmou ktorá má pracovníka s Google Certifikátom, dokážete ušetriť viac ako 25% na poplatkoch a pri investovaní čiastky vyššej ako 80€ do reklamy, sa aj s poplatkom za správu reklamy stáva pre vás reklama riadená certifikovaným pracovníkom lacnejšou ako amatérsky nastavená reklama - (odborným nastavením získate ten istý počet zobrazení/kliknutí/konverzií za menej peňazí)

Cenník od 1.1.2015 : 
Správa kampaní do 10 produktov/reklám na stránku bez sledovania a nastavovania konverzií, či API aplikácií.. vo Vyhľadávacej aj Obsahovej sieti: 25 € / mesiac (v roku 2017)   Ostatné služby: dohodou

návrat na menu